25.12.2009        
ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ПРОДОВЖИВ СПІВПРАЦЮ З ЕНЕРГОБАНКОМ ДО 1 СІЧНЯ 2011 РОКУ

 

 

 

Конкурсна комісія Пенсійного фонду прийняла рішення продовжити співпрацю з АБ "ЕНЕРГОБАНК"до 1 січня2011 року .

 

Рішення було прийняте після висновку Національного банку України, яке стосувалось фінансового стану Банку та виконання ним економічних нормативів протягом останніх шести місяців. Крім того, аналізувались конкретні умови обслуговування за програмою соціальних виплат.

 

Позитивне рішення конкурсної комісії дозволило клієнтам ЕНЕРГОБАНКУ, які отримують соціальні виплати (пенсія, допомога по народженню дитини і т.п.) і надалі користуватися вигідними і зручними послугами Банку.

 

Проект по здійсненню соціальних виплат ЕНЕРГОБАНКУ надає можливість отриманняпенсії , допомоги по народженню дитини і т.п. на поточний або картковий рахунок. Відкриття та обслуговування рахунків по виплаті соціальної допомоги здійснюється безкоштовно. Після відкриття рахунку в ЕНЕРГОБАНКУ клієнт отримує картку VISA, що дає можливість отримувати виплати в банкоматі або у відділені банку, крім того клієнт матиме можливість розраховуватися карткою за товари та послуги в усіх закладах де приймаються картки (супермаркет, кінотеатри, туристичні агенції, магазини одягу) без зняття комісії.

 

Варто відзначити, що ЕНЕРГОБАНК за проектом здійснення соціальних виплат нараховує 17% річних на залишок коштів на рахунку клієнта, а також має вигідну програму лояльності.

 

Більш детальну інформацію ви зможете знайти:

на сайті Банку: energobank.com.ua

за телефоном в місті Києві: 2777000

 

 

 

 
 
Версiя для друку