Послуги
Кредитні програми
Гарантії
Факторингові операції
Операції з Цінними паперами
Зарплатні проекти
Тарифи

 

 

Енергобанк пропонує підприємствам та організаціям упровадження зарплатних проектів з використанням банківських платіжних карток VISA

 

Переваги для підприємств:

 

Після нарахування зарплати Енергобанк бере на себе всі турботи по її виплаті. Всі звіти про нарахування та здійснені за допомогою картки операції Енергобанк щомісяця надає кожному працівнику і вирішує всі питання, щодо руху коштів по картковому рахунку, забезпечуючи до того ж цілковиту конфіденційність операцій.

 

Робота бухгалтерії по виплатах нарахувань полягає лише у тому, щоб перерахувати загальну суму в банк та вказати, як вона має бути розподілена між працівниками. І при цьому ніяких депонентів: працівник завжди отримає свої гроші на власний банківський рахунок. З’являється можливість будувати графік виплат, що не залежить від їх кількості на місяць.

           

Швидке та зручне отримання зарплати за допомогою банківської картки позбавляє від порушень  ритму праці, що часто виникають при виплаті зарплати  через касира.

 

Зникає необхідність отримувати в банку готівку на виплату заробітної плати, доставляти та зберігати її, оплачувати таку роботу.

 

При наявності працівників в інших регіонах України можливе централізоване нарахування зарплати з головного офісу і подальше її отримання на місцях через банківські рахунки за допомогою карток.

 

І на додаток до цих безперечних переваг фахівці Енергобанку запропонують різноманітні додаткові фінансові механізми, що допоможуть працівникам покращити свій матеріальний стан, а підприємству заощадити кошти.

 

Переваги для працівників:

 

Зручний спосіб отримання зарплати та будь-яких інших виплат за допомогою банківської платіжної картки через банкомати та пункти видачі готівки. Отримувати потрібну  суму з персонального банківського рахунку тоді і де  це зручніше.

 

Безпечність використання картки як засобу розрахунків.

 

Щомісячне нарахування процентів по залишках коштів на картковому рахунку.

 

Щомісячна виписка відображає всі операції по картковому рахунку і допомогає контролювати свої доходи та витрати.

Крім того, для працівників підприємств  – учасників зарплатних проектів з використанням платіжних карток Енергобанк пропонує спеціальні кредитні програми (що не потребують застави): Овердафтне кредитування, споживче кредитування “Універсал”.

 

Для забезпечення якісного обслуговування , АБ «Енергобанк» має:

 

- службу забезпечення розрахунків за платіжними картками, яка в тому числі відповідає за своєчасне блокування картки у випадку її втрати;

 

- службу обробки претензій по платежах;

 

- службу підтримки клієнтів для надання оперативної допомоги у випадках проблем з  оплатою за допомогою карток

 

Телефон для довідок: 044 201-69-03