Резюме банку
Історія банку
Керівництво банку
Преса про нас
Контакти
Натхнена енергія створює успіх!
Нам 17-ть років!
МІСІЯ АБ "ЕНЕРГОБАНК"
ОСНОВНІ ДОСЯГНЕННЯ 2008
ПРІОРИТЕТИ БАНКУ 2009

17-та річниця Акціонерного банку «Енергобанк»

 

31 жовтня 1991 року Національним банком України було зареєстровано товариство з обмеженою відповідальністю «Енергобанк». 28 вересня 1994 р. воно було реорганізовано в відкрите акціонерне товариство «Енергобанк».

 

 

17 років Банк здійснює свою діяльність в сфері надання банківських послуг фізичним особам та підприємствам різноманітних галузей. Завдяки командній роботі спектр послуг та продуктів, які надаються клієнтам значно розширився за час існування банку, суттєво зріс обсяг операцій, підвищилася їх госпрозрахункова ефективність. Мережа філіалів з кожним роком стає все більшою, вже відкрито 15 філій та 34 відділення по всій Україні.

 

Кожен рік для Енергобанку - це активне розширення своєї присутності на ринку та покращення позицій. Станом на  2009 рік статутний капітал банку становить близько 220 млн. грн. 

 

Результати 17 року існування Банку:

  • Відповідно до рейтингу Асоціації українських банків Енергобанк покращив свої позиції та розмістився: за фінансовими результатами на 52 місці, за розміром активів – на 63 місці, за розміром кредитно-інвестиційного портфелю на 73 місці.
  • Покращення позицій серед торговців цінними паперами за рейтингом ПФТС: серед більше ніж 800 торговців банк протягом року займав від 70 до 112 місця за обсягами торгівлі акціями та від 29 до 76 місця за обсягами торгівлі облігаціями.
  • Отримання кредитного рейтингу за Національною рейтинговою шкалою на рівні uaВВВ+, прогноз стабільний.
  • Віднесення до групи В, прийнятний рівень надійності, за шкалою надійності банків України.
  • Зміна корпоративного стилю. Новий фірмовий стиль підкреслив індивідуальність та унікальність банку, вигідність та зручність послуг.

  Стабільний, сучасний, енергійний – саме такий Енергобанк, саме такий його клієнт.