ШАНОВНІ ВКЛАДНИКИ ТА ІНШІ КРЕДИТОРИ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЕНЕРГОБАНК»

 На підставі постанови Правління Національного банку України від 12.02.2015 № 96 «Про віднесення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ЕНЕРГОБАНК» до категорії неплатоспроможних» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб 12.02.2015 прийнято рішення № 29 про запровадження з 13.02.2015 тимчасової адміністрації та призначення уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення  тимчасової адміністрації в ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЕНЕРГОБАНК» (код ЄДРПОУ: 19357762; МФО: 300272; місце знаходження: вул. Воздвиженська, 56, м. Київ, Україна) (далі – ПАТ «ЕНЕРГОБАНК»).

Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на  здійснення тимчасової адміністрації в ПАТ «ЕНЕРГОБАНК» призначено провідного професіонала відділу стратегії та нормативно-методологічного забезпечення  Ільчука Олександра Павловича.
 
Тимчасову адміністрацію в АТ «ЕНЕРГОБАНК» запроваджено строком на 3 місяці з 13 лютого 2015 по 12 травня 2015 року включно.
 
Протягом дії тимчасової адміністрації вкладники ПАТ «ЕНЕРГОБАНК» можуть отримати свої кошти за договорами банківського вкладу (депозиту), строк дії яких закінчився, та  за  договорами банківського рахунку. Виплати за зазначеними договорами здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних та початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.
 
Подавати до Фонду заяви на виплату коштів за договорами банківського рахунку та за договорами банківського вкладу, термін дії яких закінчився до введення та під час тимчасової адміністрації у ПАТ «ЕНЕРГОБАНК», не потрібно. За такими договорами виплата коштів здійснюватиметься за списками вкладників, які формує уповноважена особа Фонду.
 
Про час та порядок виплат за вищезазначеними договорами буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду — www.fg.gov.ua, на сайті ПАТ «ЕНЕРГОБАНК» — energobank.com.ua, та у відділеннях банку.
 
Довідкова інформація за номерами: 0-800-308-108 – «гаряча лінія» Фонду гарантування вкладів фізичних осіб або за телефоном «гарячої лінії» ПАТ «ЕНЕРГОБАНК» 0-800-501-500.
 
Додаткова інформація для вкладників:
Відповіді на найбільш поширені питання – www.fg.gov.ua/faq/
Як отримати кошти за вкладом в неплатоспроможному банку - www.fg.gov.ua/depositors/how/
Поради вкладникам. Що робити, якщо банк став неплатоспроможним? (у форматі PDF) - www.fg.gov.ua/upload/Porady_vkladnykam.pdf