Для довідок:

38 (044) 201-69-25Главная | ПРОДАЖ МАЙНА БАНКУ | Безпосередній продаж

Безпосередній продаж


ПАТ «ЕНЕРГОБАНК» повідомляє про безпосередній продаж уживаного майна Банку, згідно переліку Додаток 1. ПАТ «ЕНЕРГОБАНК» не дає ніяких гарантій щодо майна, крім того, що майно належить ПАТ «ЕНЕРГОБАНК».

Ознайомитись з майном, виставленим на безпосередній продаж, можна в робочі дні з 10.00 до 16.00 години за попередньою домовленістю з відповідальним працівником Банку за номером тел. (044)270-71-88, (044)201-69-25. Майно знаходиться за адресою: вул. Дегтярівська, 21, м.Київ.

Зацікавлена особа надає заяву за встановленою формою Додаток 2 де вказує об’єкт продажу і ціну, за якою готова його придбати. Кожному учаснику безпосереднього продажу буде надано номер подавача заяви при реєстрації. Якщо ціна буде ринковою - Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Банку приймається рішення про продаж майна, оформленого відповідно Додаток 3. Рішення буде опубліковане на сайті банку www.energobank.com.ua протягом двох днів після реєстрації заяви.

З покупцем укладається договір купівлі-продажуДодаток 4 не пізніше двох робочих днів після погодження заяви на продаж. Кошти покупцем перераховуються на накопичувальний рахунок або вносяться готівкою в касу банку не пізніше наступного дня після укладання договору.

Придбане майно вивозиться покупцем самостійно зі складу банку та поверненню не підлягає. Будь-які придбані речі, що не будуть вивезені покупцем в термін, встановлений договором купівлі-продажу, залишаються власністю банку.

Зацікавлені особи, що подали заяви, але не уклали договір купівлі-продажу чи не сплатили кошти за майно, не допускаються до участі в безпосередньому продажу протягом року з моменту подачі заяви.